Ministry of Education |
משרד החינוך | |
29/12/2015 | חוות הנוער הציוני - ירושלים |
אליפות השחייה תשע"ו - דרג א' |
---|
ניקוד קבוצתי |
---|
כללי | ||
---|---|---|
ניקוד | אגודה
| מקום |
321 | חוף השרון/וינגייט | 1 |
277 | חוות הנוער ירושלים | 2 |
160 | שער הנגב | 3 |
103 | תיכון אזורי גליל מערבי | 4 |
85 | הכפר הירוק | 5 |
בנים - כללי | ||
---|---|---|
ניקוד | אגודה
| מקום |
163 | חוף השרון/וינגייט | 1 |
137 | חוות הנוער ירושלים | 2 |
79 | שער הנגב | 3 |
52 | תיכון אזורי גליל מערבי | 4 |
26 | הכפר הירוק | 5 |
בנים י-יב | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
79 | חוף השרון/וינגייט | 1 |
66 | חוות הנוער ירושלים | 2 |
15 | שער הנגב | 3 |
14 | הכפר הירוק | 4 |
בנים ז-ט | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
84 | חוף השרון/וינגייט | 1 |
71 | חוות הנוער ירושלים | 2 |
64 | שער הנגב | 3 |
52 | תיכון אזורי גליל מערבי | 4 |
12 | הכפר הירוק | 5 |
בנות - כללי | ||
---|---|---|
ניקוד | אגודה
| מקום |
140 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
118 | חוף השרון/וינגייט | 2 |
63 | שער הנגב | 3 |
45 | הכפר הירוק | 4 |
35 | תיכון אזורי גליל מערבי | 5 |
בנות י-יב | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
83 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
27 | חוף השרון/וינגייט | 2 |
בנות ז-ט | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
91 | חוף השרון/וינגייט | 1 |
63 | שער הנגב | 2 |
57 | חוות הנוער ירושלים | 3 |
45 | הכפר הירוק | 4 |
35 | תיכון אזורי גליל מערבי | 5 |
דרוג כללי |
---|
12-15 | פרפר תלמידות ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:31.81 | חוף השרון/וינגייט
| גסיקה שפילקו | 1 | |
0:32.68 | חוות הנוער ירושלים
| סנדרה שכטר | 2 | |
0:33.35 | חוף השרון/וינגייט
| גבי קובלנוב | 3 | |
0:33.60 | הכפר הירוק
| אור אלגד | 4 | |
0:34.10 | שער הנגב
| עינב שמעוני | 5 | |
0:38.41 | שער הנגב
| נועם שדה | 6 | |
0:39.28 | תיכון אזורי גליל מערבי
| סוניה אורליב | 7 | |
0:40.10 | חוות הנוער ירושלים
| רינה דלפי מינץ | 8 |
12-15 | פרפר תלמידים ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:28.12 | חוף השרון/וינגייט
| עילי כהן | 1 | |
0:28.21 | חוף השרון/וינגייט
| ליאור מזרחי | 2 | |
0:29.31 | תיכון אזורי גליל מערבי
| ולדי קאן | 3 | |
0:30.89 | חוות הנוער ירושלים
| עמיעד רביבי | 4 | |
0:31.78 | שער הנגב
| יון גפן | 5 | |
0:31.98 | חוות הנוער ירושלים
| יהלי נבון | 6 | |
0:32.71 | הכפר הירוק
| רון אזבל | 7 | |
0:33.11 | שער הנגב
| אהל ואן סטראטן | 8 | |
0:33.56 | תיכון אזורי גליל מערבי
| ארתור ברזקין | 9 |
16-18 | פרפר תלמידות י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:30.37 | חוף השרון/וינגייט
| קטרין שפיר | 1 | |
0:32.59 | חוות הנוער ירושלים
| יעל ובר | 2 | |
0:32.78 | חוות הנוער ירושלים
| מאיה עצמון | 3 |
16-18 | פרפר תלמידים י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:26.60 | חוות הנוער ירושלים
| דניאל קפלן | 1 | |
0:26.68 | חוות הנוער ירושלים
| מארק שפרקין | 2 | |
0:28.22 | חוף השרון/וינגייט
| דניאל לבנדינסקי | 3 | |
0:28.76 | חוף השרון/וינגייט
| גל הדר | 4 | |
0:30.85 | הכפר הירוק
| בר נאור | 5 |
12-15 | גב תלמידות ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:32.76 | חוף השרון/וינגייט
| מרטה קלקוביצקי | 1 | |
0:34.32 | חוות הנוער ירושלים
| סנדרה שכטר | 2 | |
0:34.70 | שער הנגב
| עינב שמעוני | 3 | |
0:36.14 | חוף השרון/וינגייט
| ניקול ברקוביץ | 4 | |
0:36.91 | חוות הנוער ירושלים
| נועה דוידוביץ | 5 | |
0:37.34 | תיכון אזורי גליל מערבי
| אילנה אורלוב | 6 | |
0:39.33 | שער הנגב
| נועם שדה | 7 | |
0:48.78 | הכפר הירוק
| נופר מנדלסון | 8 |
12-15 | גב תלמידים ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:30.23 | חוף השרון/וינגייט
| ליאור מזרחי | 1 | |
0:32.82 | חוות הנוער ירושלים
| איתן בולשם | 2 | |
0:33.55 | חוות הנוער ירושלים
| איתי אטיאס | 3 | |
0:34.27 | שער הנגב
| אהל ואן סטראטן | 4 | |
0:34.58 | שער הנגב
| גיל גדמלוב | 5 | |
0:37.94 | תיכון אזורי גליל מערבי
| בן צרניאק | 6 | |
0:38.43 | חוף השרון/וינגייט
| מתן כהן ליואי | 7 | |
0:41.90 | תיכון אזורי גליל מערבי
| ליאור אדלר | 8 |
16-18 | גב תלמידות י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:34.82 | חוות הנוער ירושלים
| מאיה עצמון | 1 | |
0:35.74 | חוות הנוער ירושלים
| יעל ובר | 2 |
16-18 | גב תלמידים י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:26.73 | חוות הנוער ירושלים
| דניאל קפלן | 1 | |
0:28.15 | חוף השרון/וינגייט
| דניס לוקטב | 2 | |
0:30.38 | שער הנגב
| עודד חיסדאי | 3 | |
0:31.15 | חוף השרון/וינגייט
| גל הדר | 4 | |
0:33.34 | חוות הנוער ירושלים
| דניאל פוליאקוב | 5 |
12-15 | חזה תלמידות ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:36.48 | חוף השרון/וינגייט
| ניקול ברקוביץ | 1 | |
0:41.25 | שער הנגב
| שקד וולק | 2 | |
0:41.88 | הכפר הירוק
| גל רשוק | 3 | |
0:42.34 | חוף השרון/וינגייט
| מרטה קלקוביצקי | 4 | |
0:42.62 | חוות הנוער ירושלים
| אריאל נשיא | 5 | |
0:45.03 | שער הנגב
| נטע ברסון | 6 | |
0:46.78 | תיכון אזורי גליל מערבי
| דניאל טולינגר | 7 | |
0:54.10 | תיכון אזורי גליל מערבי
| יעל שובינסקי | 8 | |
פסול | חוות הנוער ירושלים
| ניקול נחשונוב |
12-15 | חזה תלמידים ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:34.35 | חוף השרון/וינגייט
| כריס פיצוגין | 1 | |
0:35.40 | חוף השרון/וינגייט
| עילי כהן | 2 | |
0:35.44 | שער הנגב
| יער ביגל | 3 | |
0:36.79 | חוות הנוער ירושלים
| דניאל שטקל | 4 | |
0:36.81 | תיכון אזורי גליל מערבי
| ארתור ברזקין | 5 | |
0:38.45 | שער הנגב
| נדב שדמה | 6 | |
0:39.80 | חוות הנוער ירושלים
| עמיעד רביבי | 7 | |
0:40.35 | הכפר הירוק
| דניאל יעקובי | 8 | |
0:45.91 | תיכון אזורי גליל מערבי
| ליאור אדלר | 9 |
16-18 | חזה תלמידות י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:37.84 | חוות הנוער ירושלים
| משי ביידר | 1 | |
פסול | חוות הנוער ירושלים
| אלינה חלמסקי |
16-18 | חזה תלמידים י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:32.00 | חוף השרון/וינגייט
| דניאל לבנדינסקי | 1 | |
0:32.19 | חוות הנוער ירושלים
| מארק שפרקין | 2 | |
0:32.73 | חוף השרון/וינגייט
| אסף פרבר | 3 | |
0:33.71 | חוות הנוער ירושלים
| גבריאל סילברמן | 4 |
12-15 | חופשי תלמידות ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:29.87 | חוף השרון/וינגייט
| גסיקה שפילקו | 1 | |
0:30.06 | חוף השרון/וינגייט
| גבי קובלנוב | 2 | |
0:30.47 | הכפר הירוק
| אור אלגד | 3 | |
0:30.71 | שער הנגב
| שקד וולק | 4 | |
0:30.96 | תיכון אזורי גליל מערבי
| אילנה אורלוב | 5 | |
0:32.35 | הכפר הירוק
| גל רשוק | 6 | |
0:33.65 | חוות הנוער ירושלים
| נועה דוידוביץ | 7 | |
0:33.98 | שער הנגב
| נטע ברסון | 8 | |
0:34.56 | חוות הנוער ירושלים
| רינה דלפי מינץ | 9 | |
0:34.63 | תיכון אזורי גליל מערבי
| סוניה אורליב | 10 |
12-15 | חופשי תלמידים ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:26.91 | חוף השרון/וינגייט
| כריס פיצוגין | 1 | |
0:27.87 | תיכון אזורי גליל מערבי
| ולדי קאן | 2 | |
0:27.97 | חוות הנוער ירושלים
| יהלי נבון | 3 | |
0:27.99 | שער הנגב
| גיל גדמלוב | 4 | |
0:29.28 | שער הנגב
| רועי ייגר | 5 | |
0:29.35 | חוות הנוער ירושלים
| איתן בולשם | 6 | |
0:30.40 | הכפר הירוק
| רון אזבל | 7 | |
0:31.30 | תיכון אזורי גליל מערבי
| בן צרניאק | 8 | |
0:33.21 | חוף השרון/וינגייט
| מתן כהן ליואי | 9 | |
0:33.40 | הכפר הירוק
| דניאל יעקובי | 10 |
16-18 | חופשי תלמידות י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:28.92 | חוף השרון/וינגייט
| קטרין שפיר | 1 | |
0:30.07 | חוות הנוער ירושלים
| משי ביידר | 2 | |
0:32.34 | חוות הנוער ירושלים
| אלינה חלמסקי | 3 | |
0:34.46 | חוף השרון/וינגייט
| הדר כהן | 4 |
16-18 | חופשי תלמידים י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:25.03 | חוף השרון/וינגייט
| דניס לוקטב | 1 | |
0:26.50 | חוות הנוער ירושלים
| גבריאל סילברמן | 2 | |
0:27.07 | הכפר הירוק
| בר נאור | 3 | |
0:27.10 | שער הנגב
| עודד חיסדאי | 4 | |
0:28.21 | חוות הנוער ירושלים
| שלו רביבי | 5 |
12-15 | שליחים חופשי תלמידות ז-ט
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
1:55.98 | חוף השרון/וינגייט
| שליחות | 1 | |
2:06.63 | חוות הנוער ירושלים
| שליחות | 2 | |
2:08.35 | שער הנגב
| שליחות | 3 | |
2:19.71 | הכפר הירוק
| שליחות | 4 | |
2:20.77 | תיכון אזורי גליל מערבי
| שליחות | 5 |
12-15 | שליחים חופשי תלמידים ז-ט
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
1:52.36 | חוף השרון/וינגייט
| שליחים | 1 | |
1:54.33 | חוות הנוער ירושלים
| שליחים | 2 | |
1:54.68 | שער הנגב
| שליחים | 3 | |
2:02.38 | תיכון אזורי גליל מערבי
| שליחים | 4 |
16-18 | שליחים חופשי תלמידות י-יב
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
2:02.46 | חוות הנוער ירושלים
| שליחות | 1 |
16-18 | שליחים חופשי תלמידים י-יב
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
1:41.24 | חוף השרון/וינגייט
| שליחים | 1 | |
פסול | חוות הנוער ירושלים
| שליחים |
12-15 | שליחים מעורב ז-ט
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
2:09.44 | חוף השרון/וינגייט
| שליחים | 1 | |
2:11.48 | שער הנגב
| שליחים | 2 | |
2:16.45 | תיכון אזורי גליל מערבי
| שליחים | 3 | |
2:20.07 | הכפר הירוק
| שליחים | 4 |
16-18 | שליחים מעורב י-יב
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
2:03.92 | חוף השרון/וינגייט
| שליחים | 1 | |
פסול | חוות הנוער ירושלים
| שליחים |
אליפות השחייה תשע"ו - דרג ב' |
---|
ניקוד קבוצתי |
---|
כללי | ||
---|---|---|
ניקוד | אגודה
| מקום |
135 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
111 | הכפר הירוק | 2 |
53 | קציני ים עכו | 3 |
42 | חוף השרון/וינגייט | 4 |
18 | תיכון אזורי גליל מערבי | 5 |
7 | נופי הבשור | 6 |
בנים - כללי | ||
---|---|---|
ניקוד | אגודה
| מקום |
59 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
53 | קציני ים עכו | 2 |
49 | הכפר הירוק | 3 |
18 | תיכון אזורי גליל מערבי | 4 |
16 | חוף השרון/וינגייט | 5 |
7 | נופי הבשור | 6 |
בנים י-יב | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
29 | הכפר הירוק | 1 |
25 | קציני ים עכו | 2 |
18 | תיכון אזורי גליל מערבי | 3 |
16 | חוות הנוער ירושלים | 4 |
6 | חוף השרון/וינגייט | 5 |
4 | נופי הבשור | 6 |
בנים ז-ט | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
43 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
28 | קציני ים עכו | 2 |
20 | הכפר הירוק | 3 |
10 | חוף השרון/וינגייט | 4 |
3 | נופי הבשור | 5 |
בנות - כללי | ||
---|---|---|
ניקוד | אגודה
| מקום |
76 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
42 | הכפר הירוק | 2 |
26 | חוף השרון/וינגייט | 3 |
בנות י-יב | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
38 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
16 | הכפר הירוק | 2 |
בנות ז-ט | ||
---|---|---|
ניקוד | בית ספר
| מקום |
38 | חוות הנוער ירושלים | 1 |
26 | הכפר הירוק | 2 |
26 | חוף השרון/וינגייט | 3 |
דרוג כללי |
---|
12-15 | חזה תלמידות ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:42.70 | חוות הנוער ירושלים
| נויה מיארה | 1 | |
0:44.12 | חוות הנוער ירושלים
| אמילי גרין | 2 | |
0:49.48 | חוף השרון/וינגייט
| תום רומם | 3 | |
0:52.97 | חוף השרון/וינגייט
| דניאלה ביביאן | 4 | |
0:56.36 | הכפר הירוק
| סברינה זייצב | 5 | |
0:57.18 | הכפר הירוק
| גאיה שלו | 6 |
12-15 | חזה תלמידים ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:39.81 | קציני ים עכו
| מרק קנטור | 1 | |
0:40.55 | חוות הנוער ירושלים
| ניר סידלסקי | 2 | |
0:41.00 | הכפר הירוק
| אמרי ברוש | 3 | |
0:42.26 | חוות הנוער ירושלים
| ארתור סיבסטיאנוב | 4 | |
0:43.06 | חוות הנוער ירושלים
| יונתן אחדות | 5 | |
0:43.35 | קציני ים עכו
| עידן גרידינה | 6 | |
0:44.18 | הכפר הירוק
| תומר גרון | 7 | |
0:52.51 | נופי הבשור
| רותם טמסות | 8 |
16-18 | חזה תלמידות י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:40.56 | חוות הנוער ירושלים
| נטלי קוטיק | 1 | |
0:45.79 | חוות הנוער ירושלים
| נעה הכהן | 2 | |
0:51.67 | הכפר הירוק
| סשה יבלנובה | 3 |
16-18 | חזה תלמידים י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:35.70 | חוות הנוער ירושלים
| ארקדי שלקוב | 1 | |
0:40.07 | תיכון אזורי גליל מערבי
| אלי שבתאי | 2 | |
0:40.79 | קציני ים עכו
| דור מורד | 3 | |
0:41.36 | הכפר הירוק
| יוסף גולדברג | 4 | |
0:41.62 | חוות הנוער ירושלים
| יובל ליבשיץ | 5 | |
0:41.82 | הכפר הירוק
| דני עומר | 6 | |
0:44.41 | קציני ים עכו
| לב זפולוסוב | 7 |
12-15 | חופשי תלמידות ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:32.75 | חוות הנוער ירושלים
| אמילי גרין | 1 | |
0:32.85 | חוות הנוער ירושלים
| נויה מיארה | 2 | |
0:35.77 | הכפר הירוק
| תומר דגן | 3 | |
0:38.54 | הכפר הירוק
| נועה אבנטוב | 4 | |
0:41.50 | חוף השרון/וינגייט
| דניאלה ביביאן | 5 | |
0:49.48 | חוף השרון/וינגייט
| תום רומם | 6 |
12-15 | חופשי תלמידים ז-ט
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:28.66 | חוף השרון/וינגייט
| איתי נבו | 1 | |
0:29.25 | קציני ים עכו
| מרק קנטור | 2 | |
0:29.60 | חוות הנוער ירושלים
| איתי אטיאס | 3 | |
0:30.78 | חוות הנוער ירושלים
| יונתן אחדות | 4 | |
0:31.62 | חוות הנוער ירושלים
| יואב ובר | 5 | |
0:32.22 | הכפר הירוק
| אמרי ברוש | 6 | |
0:34.80 | קציני ים עכו
| עידן גרידינה | 7 | |
0:36.62 | הכפר הירוק
| תומר גרון | 8 |
16-18 | חופשי תלמידות י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:29.88 | חוות הנוער ירושלים
| נטלי קוטיק | 1 | |
0:31.87 | חוות הנוער ירושלים
| נעה הכהן | 2 | |
0:40.14 | הכפר הירוק
| סשה יבלנובה | 3 |
16-18 | חופשי תלמידים י-יב
| 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
0:28.70 | הכפר הירוק
| יוסף גולדברג | 1 | |
0:28.74 | תיכון אזורי גליל מערבי
| אלי שבתאי | 2 | |
0:28.75 | קציני ים עכו
| דור מורד | 3 | |
0:29.07 | הכפר הירוק
| דני עומר | 4 | |
0:29.58 | חוף השרון/וינגייט
| רום ראובני | 5 | |
0:30.16 | קציני ים עכו
| לוקה ממיסשוילי | 6 | |
0:34.48 | נופי הבשור
| טל תורגמן | 7 |
12-18 | שליחים חופשי
| 4 X 50 |
הערה | תוצאה | אגודה |
שם | מקום |
---|---|---|---|---|
2:21.95 | הכפר הירוק
| שליחים | 1 |
E-Mail: Sofi Tirosh | Tel: +972-3-6749987 | Fax: +972-3-6743669 |